do granic niepodleglej 15 05 2018 LTF 000 e152641392731815 maja br. na gdyńskim nabrzeżu odbyła się uroczysta inauguracja "Rejsu do granic Niepodległej" na żaglowcu "Zawisza Czarny", który został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa i Pomorski Związek Żeglarski w ramach obchodów 100-lecia Niepodległej. Załogę żaglowca w "Rejsie do granic Niepodległej" tworzą uczniowie - laureaci III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji, organizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Młodzieży towarzyszylinauczyciele - opiekunowie uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie nawigacyjny.
Rejs zainaugurował Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego, który wraz z uczestnikami przepłynął do Sopotu. Stamtąd młodzi żeglarze wyruszyli na Hel, by rozpocząć swa morską przygodę, która zakończy się w najbliższy piątek. Załodze "Zawiszy Czarnego" życzymy pomyślnych wiatrów i wielu niezapomnianych wrażeń!
OBEJRZYJ FILM PODSUMOWUJĄCY REJS:

DSC01247

Uroczyste wręczenie nagród nagrodzonym w konkursie uczniom i nauczycielom nastąpi 23 kwietnia 2018 r. podczas konferencji: Pomorskie drogi do Niepodległej, która odbędzie się w Słupsku, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej, przy ul. Jaracza 18 a - początek o godzinie 12.00.

14 marca br. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbył się III Pomorski Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk. W finale zmagań z nawigacją wzięło udział 47 uczniów pomorskich szkół podstawowych. Młodzi nawigatorzy walczyli o Tytuł Mistrza Nawigacji oraz o nagrody specjalne - udział w Rejsie do granic na żaglowcu Zawisza Czarny. 

Uczestników oceniało jury w składzie: przewodniczący: kmdr ppor. rez. dr Dariusz, Kloskowski - ekspert zewnętrzny ODN w Słupsku, inicjator i pomysłodawca Konkursu, członkowie: Leopold Naskręt – Pomorski Związek Żeglarski, Mirosław Lamkowski – Szkoła Żeglarstwa Magola. 

Czytaj więcej: Wyniki III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji

7785f2580f largeInformacja dla uczestników FINAŁU III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. W przyjemnością zawiadamiamy, że do finałowych rozgrywek konkursowych zakwalifikowało się 47 uczniów ze szkół podstawowych województwa pomorskiego. Finał konkursu odbędzie się 14 marca br. w Słupsku w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13
Godziny potyczek z nawigacją dla poszczególonych grup podane sa w zamieszczonym poniżej załaczniku.

Czytaj więcej: III POMORSKI KONKURS O TYTUŁ MISTRZA NAWIGACJI

18954783_1128847593912119_2620134819578759520_o.jpg

oprogramie

modul1

modul2a

Przykłady dobrych praktyk

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Logowanie

Odwiedza nas

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

szukaj

Joomla templates by Joomlashine