Ajba logo Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku zaprasza do udziału w XXIII Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2019” oraz w towarzyszącym mu XVIII Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic” i XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2019”  o tematyce morskiej i marynistycznej.

         Festiwal odbędzie się  23 marca 2019 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13B. Podczas finału wręczone zostaną również nagrody przyznane laureatom XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i  XXI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

         Zgłoszenia do poszczególnych konkursów należy przesyłać na pobranych ze strony www.sp9.slupsk.pl kartach zgłoszeniowych w nieprzekraczalnym terminie do 28 lutego 2019 na adres organizatora. Na kopercie prosimy umieścić dopisek: „Łajba 2019 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

Czytaj więcej: Łajba 2019 - XXIII Festiwal Piosenki Marynistycznej i nie tylko...

marinaZapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego do udziału w V Pomorskim Festiwalu Piosenki Marynistycznej "Marina 2018" .

Festiwal odbędzie się 30 listopada 2018 r. w Sali Widowiskowej „Forum” Szkoły Podstawowej w Kobylnicy, ul. Główna 63 lub w Sali Teatralnej Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, ul. Wodna 20.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 8 listopada 2018 r.

Czytaj więcej: V Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej "MARINA 2018"

DSC01247

Uroczyste wręczenie nagród nagrodzonym w konkursie uczniom i nauczycielom nastąpi 23 kwietnia 2018 r. podczas konferencji: Pomorskie drogi do Niepodległej, która odbędzie się w Słupsku, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej, przy ul. Jaracza 18 a - początek o godzinie 12.00.

14 marca br. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym odbył się III Pomorski Konkurs o Tytuł Mistrza Nawigacji. Honorowy Patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Pomorskiego - Mieczysław Struk. W finale zmagań z nawigacją wzięło udział 47 uczniów pomorskich szkół podstawowych. Młodzi nawigatorzy walczyli o Tytuł Mistrza Nawigacji oraz o nagrody specjalne - udział w Rejsie do granic na żaglowcu Zawisza Czarny. 

Uczestników oceniało jury w składzie: przewodniczący: kmdr ppor. rez. dr Dariusz, Kloskowski - ekspert zewnętrzny ODN w Słupsku, inicjator i pomysłodawca Konkursu, członkowie: Leopold Naskręt – Pomorski Związek Żeglarski, Mirosław Lamkowski – Szkoła Żeglarstwa Magola. 

Czytaj więcej: Wyniki III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji

do granic niepodleglej 15 05 2018 LTF 000 e152641392731815 maja br. na gdyńskim nabrzeżu odbyła się uroczysta inauguracja "Rejsu do granic Niepodległej" na żaglowcu "Zawisza Czarny", który został zorganizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa i Pomorski Związek Żeglarski w ramach obchodów 100-lecia Niepodległej. Załogę żaglowca w "Rejsie do granic Niepodległej" tworzą uczniowie - laureaci III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji, organizowanego przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Młodzieży towarzyszylinauczyciele - opiekunowie uczniów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie nawigacyjny.
Rejs zainaugurował Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego, który wraz z uczestnikami przepłynął do Sopotu. Stamtąd młodzi żeglarze wyruszyli na Hel, by rozpocząć swa morską przygodę, która zakończy się w najbliższy piątek. Załodze "Zawiszy Czarnego" życzymy pomyślnych wiatrów i wielu niezapomnianych wrażeń!
OBEJRZYJ FILM PODSUMOWUJĄCY REJS:
7785f2580f largeInformacja dla uczestników FINAŁU III Pomorskiego Konkursu o Tytuł Mistrza Nawigacji. W przyjemnością zawiadamiamy, że do finałowych rozgrywek konkursowych zakwalifikowało się 47 uczniów ze szkół podstawowych województwa pomorskiego. Finał konkursu odbędzie się 14 marca br. w Słupsku w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, ul. Portowa 13
Godziny potyczek z nawigacją dla poszczególonych grup podane sa w zamieszczonym poniżej załaczniku.

Czytaj więcej: III POMORSKI KONKURS O TYTUŁ MISTRZA NAWIGACJI

19400467_1383372868383839_998608036465006871_o.jpg

oprogramie

modul1

modul2a

Przykłady dobrych praktyk

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Logowanie

Odwiedza nas

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

szukaj

Joomla templates by Joomlashine